Jdi na obsah Jdi na menu
 


Od okrsku po okres

5. 7. 2012

Letošní hasičskou sezónu začalo naše družstvo bez velitele a košaře Libora, tomu rupla achilovka a byl neprovozuschopný J. Mimo tréninků které začaly dávno před první ligovou soutěží, kdy ještě nad Peráleckým krajem se snášel sníh a krajina byla bílá a v lesech po zpěvu ptáčka ani píp, kdy scházeli jsme se v hospodě k pravidelnému rokování, co a jak budeme dělati, jsme začali pravidelně trénovat cca koncem března.

První soutěží která je zařazena do ligy SY byla soutěž v Širokém Dole, 5.5.2012. S časem 21:69 celkově 9 místo. Nevím už, co se tam stalo, ale myslím si, že si savičák musel sáhnout hluboko do svědomí a popřemýšlet, zda nepodcenil svojí zimní přípravu :-)

Další soutěž byl okrsek, 12.5.2012. Uspořádali jsme ho poprvé my, na hřišti ve Zderazi. Hoši ze Zderaze děkujeme za půjčení areálu. Celkem se zúčastnilo devět družstev mužů a dvě družstva žen. I přes nepříznivé počasí podávali soutěžící vynikající výkony (od rána chcalo a chcalo). Vítězem se stalo družstvo Zderaz A, 2.místo jsme  obsadili mi hasiči z Perálce a třetí nejlepší čas patřil Záboří. V ženách získalo 1. místo družstvo ze Zderaze před ženami z České Rybné. Po skončení a odjezdu družstev následovala after party (pití piva a jiných eklhaftů, diskuze, zhodnocení). Nechyběl ani závod babet (ještě že na hřišti nebylo nic, co by mělo vyšší kubaturu než 50 ccm :-D ).

 2.6.2012 se konala soutěž v Lubné. Krásné letní počasí zpříjemňovali všudypřítomní brouci v trávě. Nevím co to bylo za druh, ale většině holek to stejně asi bylo jedno J. S časem 19:64, 6.místo a krásný prostřik na pravém proudu. Jinak 18 a něco, vím, jsem darebnej hoši. Ale tenhle prostřik asi byl předzvěstí, že potřebuju pauzu a tak jsem 10.6 odjel na slovač do Košic, abych tam trénoval běh a přesnou střelbu na tamějším sídlišti Luník IX J

 Jak už jsem zmínil 10.6.2012 se konala soutěž v Telecím, již jsem chyběl, tak jsme požádali Vaška Puldu ze Zderaze aby nám zaběhl pravej proud. S časem 21:77 12. Místo. Takže děkujeme Vašku a za Oldříš taky.

 Oldříšská noční se pořádala 16.6.2012 s časem 20:52 jsem obsadili 7.místo.

 30.7.2012 se konal okres v Otradově. Naši borci se zůčastnili jen jako členové týmu kluků ze Zderaze. Nevím přesně, jak si vedli v jednotlivých soutěžích ale celkově 9. Místo.

 Další soutěž jsou Hartmanice, to už sem hodím i nějaký fotky a další článek. Jsem teď invalida, kterej si vyhodí koleno, když trénuje na okres, tak budu mít hafo času :-D

Toť vše.

 

Nazdar!