Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nedělní rožnění v Telecím

22. 6. 2008

Telecí

Neděle patří, jakož je tomu zvykem v našem okrese k dnům kdy se nekonná skoro žádná soutěž, teda až na výjimky. Momentálně má pauzu i naše liga, tak neni co dělat a to je naprt. Jelikož naši největší stavitelé :) měli v neděli volno, tak jsme se rozhodli v pátek u pííva, že povalíme do Telecího. Soutěž byla pořádána v rámci ligy SY. Uzké hadice terče sklopné 3B muži, 2B ženy a veteráni. Prostě klasika jako na extralize. Tady mají ovšem, jak již jsem se zmínil, i kategorii veterání, která není nikde jinde v ČR.
Jelikož byl už od rána strašnej pařák a tři naši jedinci byli indisponováni ze včerejsího večera, tak jsme to vyděli na krááásnou nedařbu. Kterou umíme velice dobře:)
Na start jsme šli šestnáctí a s časem 18:80s jsme se dostali do vedení, které nám ihned vzali sedmnáctí startující kluci z SDH Desná s časem 18:32s. Takhle to pak vydrželo až do konce. Tedy 1.SDH Desná, 2.SDH Perálec, 3.SDH Chrastavec A s časem 19:40. Všechny výsledky najdete někde ve fotkách. To je asi všechno. Kritika k soutěži není, snad až na malý problém s el. proudem. Ale pořadatelé se zavázali, že tento problém vyřeší na 150%. A už se to nebude opakovat.

Tak zdarte.