Jdi na obsah Jdi na menu
 


Marný atak na ligu SY :-)

12. 8. 2009
 Aby se neřeklo, že nic neděláme, tak tady máte nášup informací, co se dělo.

Od poslední aktuality tj.17.7.09 jsme měli cca 2 tréninky a 2 soutěže. Jooo ještě bych chtěl poděkovat bratrům z SDH Štěpánov, za uschovu našeho kufříku zázraků, který zůstal osamocen po Štěpánově na hřišti :-)

Tak a teď k soutěžím. 2.8.09 jsme se vydali do Rozhraní na Ligu SY. Letos již po čtvrté. Po loňském druhém místě s časem 19:48s, jsme letos věřili v čas kolem 18s. No nestalo se, ale na to že košař nedal koš, tak čas 19 a nějaký drobný, tak dobrý.
Ale to bylo tim, že jsme ještě neměli kufřík zázraků.

Další soutěž na kterou jsme se vydali, byla v Kamenci u Poličky. Opět Liga SY, den před tím Večerní stovky. Kdo byl večer, tak asi bude vědět a dlouho nezapomene :-) Průběh rozepisovat nebudu, vše přenášela online internetová televize www.yotiva.tv v archivu to asi bude. Jinak s časem 20:40s jedenácté místo, opět malé zaváhání, tentokrát ze strany levého proudaře. Další družstva z naší ligy byli SDH Lukavice 19:21s páté místo, SDH Seč 19:40s sedmé místo, SDH Hoješín 21:17s patnácté místo, SDH Zbožnov 21:18s šestnácté místo, SDH Morašice 21:40s sedmnácté místo a SDH Brčekoly NP.

Toť vše. Další soutěž bude v Lukavici teď v sobotu.


Tak zdarte