Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lenin a jiný záležitosti

11. 9. 2010
Jak už jsem se zmínil posledně před soutěží. Řeznický zástěry jsme si nevzali, páč nabyly potřeba. Soutěž kterou pořádala ČHJ Hlinsko na hlineckém tréninkovém fotbalovém hřiši, probíhala nevím (prostě to bylo divný, pořadatelé měli chaos), nejlepší hned na začátku rozepře z důvodu používání neschválených terčů. Klasika se nezapřela :-) Můj názor, nikomu ho neperu do makovice. Ale to jsem vodskočil, jináč pivko dobrý, rum studenej a párky a bramboráčky teplý. Jen jsem řídil, pešek to byl :-) Časy vopravdu pěkný, myslím že kucí ze Zbožnova měli pravý proud hotovo v 23:.... a něký drobný. Jinak nevím a nevím ani náš čas, jsem loozer nic si nepíšu a pak si taky nic nezapamatuju! Čas kolem 26 s pravý proud 25:30s. Sedmé mísko, taková klasika :-) Opět se se vokázalo, že náš tvrdej a na čas, kondičku a psychické vyčerpání náročnej trénink, sklidí ovoce tak za sto let :-D. Toť asi vše. Videa z třech hasičskejch závodů, který jsme projeli po Chrudimskej lize, jsem sosnul vod kluků z Chotěnic. Kdyby něco, nebo někdo, nebo nějakej problém, tak se kucí vozvěte a smažu vodstraním z těch internetů ;-)

SDH Perálec (Hlinsko 2010)Takže to bude asi vše. Jinak co nás čeká do budoucna. Pokud vezmu opraudu velkou budoucnost, tak to bude určitě malinko jinný směr našeho počínání : takhle to dělat vopravdu nejde a i u toho piva, vám to budu kucí připomínat :-) Jsem rejpal vim!
12.9. jedeme na naší Svitavskou ligu. Místo Bohuňov, dálka jak cip. Ale na moravě je pěkně ;-) Další a poslední liga je 25.9 v Sádku. Tak jen doufám, že nedopadnem jako na poslední Chrudimský (doufám, že i já tak nedopadnu :-) Mezitím možná Slatiňany 18.9 a 2.10 Morašice na 100%, já tedy určitě, Blatňáci věděj kde bydlím!!
Poslední tedy Vladimir Iljič Lenin.
Ta Zdarte