Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dokonáno jest

19. 10. 2008

Jelikož jsem dostal nůž pod krk, tak sem musím zasejc něco napsat. Vono teda neni vcelku vo čem psát, ale přece.


Naposled jsem psal kam bychom chtěli ještě vyrazit, to se nám celkem povedlo až na ten Sádek. Tak pěkně popořadě. Ve slatiňanech nám při ůtoku vodlítlo béčko vod mašiny. I přez ovace a povzbuzování přihlížejících, jsme nedokončili. Nezbývalo neř první NP v letošním roce. Podrobnosti z dění kolem: byla zima a měli dobrej RUM      Po ligovce následovala soutěž v HORCE. Tamější hasiši slavili 120 let od založení sboru. Organizace na jedničku. Všechno bylo uplně výborný. Po rozstřelech jsme skončili druzí. 

Poslední ligová soutěž v Morašicích, byla pro náš tým už jen za učast. Naše šesté místo v lize celkově mohlo ohrozit jen družstvo SDH Hoješín. To se jim o bod nepovedlo a tak jsme zůstali šestí v lize celkově. Výsledky ze všech závodů dávám dohromady, tak se brzy vyskytne i nějaká ta tabulka. Podrobnosti z dění: opět dobrej rum, ale hlavně rada pro všechny!!!!! Zdaleka se vyhejbat zelenejm dresům s nápisem RYCHTÁŘ!!!!!    :-)

Na sádek jsme se nedostavili, ani už vlastně nevím proč. No za týden je ten Lenin. Tam jedeme na 100%. Dokonce jsme dali dneska i tréning na 2B. Dušanova legrace na můj bolavej žaludek skončila ve chvíly, kdy se mu rozlítla hadice vod trojáku. Durch mokrej. Se studeným potem na čele jsme tam horko-těžko doběhly. Opět pomalej zadek :-)

Abych to uzavřel. Na sobotu: režná je připravená, prapor sssr taky. Jinak sledujte: CHMU Kdyžtak vemte sůl, aby se nám to neklozalo. Má bejt zima. Dostal se mi do rukou novej foťák, tak budou i fotky a trochu delší reprtáž z toho lenina. Jede tam dost týmů z našeho okresu (z naší ligy) tak sem zvědavej, protože jsou u nás široký hadice, přetlakáč a nástřikáče.

Tak zdarte děcka.