Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seč+Roudnice

24. 6. 2009

Po dlouhé odmlce jsem byl opět přinucen, pod výhružkou filajového očenka, něco málo napsat. Jelikož od posledka tj. 23.5 uplynulo dosti času a rozhodně jsme nespali, tak ve stručnosti. Proběhl jeden trénink a dvě soutěže.

První soutěž 6.6.09 již tradičně konaná na asfaltovém place před Sečskou hasičárnou. S časem 27:66s a mím zaváháním na pravém terči třetí místo. Následně byla dlouhá odmlka. S tím že jsme chtěli jet na soutěž do Kunětic, ale špatně jsme se domluvili. Tak se nikam nejelo. V pátek 19.6.09 jsme si byli malinko zatrénovat na úzký hadice, poněvač jsme chtěli v neděli vyrazit na soutěž do Roudnice. Trénink dopadl opět na výbornou. Jelikož jsme vod soutěže v Širokým Dole, neměli úzké hadice v ruce, tak první útok byl tak za 20s a druhý tak za 30s :-) No nic na obzoru se začalo pěkně mračit, předpovědi taky nevěstili nic extra a krom toho bratři ze Zderaze chtěli potrénovat na Okresní kolo, které se konalo druhý den v sobotu, tak jsme sbalili vercajk a jelo se dom.

Neděle 21.6.09 nevěstila tedy žádný extra výkon. Soutěž v Roudnici byla součástí Východočeské hasičské ligy, pravidla stejná jako na extralize. Musím uznat, že úroveň ze strany pořadatelské se nedá srovnat, na některých závodech s tou naší pouťovou ligou. Všechno pěkně vodsejpalo jak má a žádnej problém. Náš čas 18:62s stačil na sedmé místo, ale bylo to nabytý. Jinak s časem 17:89s vyhrál náš pravý proudař cenu pro nejrychlejšího proudaře. No a pak že to pod 18 nepude, to se ještě dopiluje!!!!

Fotky jsou, sice ne naše, ale jsou, tímto bych se chtěl omluvit za krádež pár fotek od SDH Střežetice děkuji. Nová videa jsou na Youtube i v sekci videa. Toť vše.

Videa YoutubeTak zdarte